• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Ostrzegam przed użytkownikiem "PACZU"!

Zostałeś oszukany na aukcji, lub forum? Przelałeś pieniądze a słuch po sprzedającym zaginął? Pisz tu.
Regulamin działu
W tym dziale piszemy o oszustach i cwaniakach z allegro, forum i podobnych serwisów. Wypowiedzi bez uzasadnienia będą na od razu kasowane!! Każdy wpis musi być dokładnie opisany. Pamiętaj, skoro ty dałeś się oszukać może to może zaoszczędzisz nerwów innym.
  • Reklama
Drogi użytkowniku, używaj polskich znaków, stosuj się do zasad interpunkcji i ortografii, nowe zdania rozpoczynaj z dużych liter. Pamiętaj również że od podziękowania służy opcja "podziękuj"

Postprzez Kame977 » 24 lut 2013, o 12:04

Siemka :)
10 lutego użytkownik Paczu kupił u mnie gaźnik. Umówiliśmy się, że wyśle mu gaźnik, a on mi czujnik biegu neutralnego. Jak się stało, 13 lutego miał go już u siebie. Pisał, że czujnik został wysłany przez jego matkę, przez co nie wiedział jakim listem to nadała, no ale ok. Czekam do dzisiaj, czujnika jak nie było tak nie ma. Co najlepsze unika mnie na komunikatorze gg.
NIE POLECAM !!! :evil:
Dobrze, że to tylko jakiś tam czujnik, mimo to zachował się wręcz idiotycznie ;)

Jakby był ktoś zainteresowany, mam oczywiście wszystkie bilingi rozmów :)
Czekam na wyjaśnienie, z jego strony ...
Kame977
30km/h
30km/h

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez niesciorex » 24 lut 2013, o 12:07

Czekam na rozwiązanie, bo takiej sytuacji bym się po PACZU nie spodziewał. Myślę że to jakieś nieporozumienie ;)
Obrazek

Cross Loncin 125 4t ----------> Yamaha Dt 50 LC '95 ----------> Ch Racing Wxe
niesciorex
80km/h
80km/h

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy
Motocykl: Husky Ch-Racing WXE
GG: 42205871
Tabilca rejestracyjna: LU, LUB - Lublin

Postprzez PACZU » 24 lut 2013, o 20:28

Nie unikam Cię na gadu, ponieważ mając komunikator na komórce nie zawszę wiem, czy ktoś piszę. To, że jestem "dostępny" czy "zaraz wracam" nie oznacza, iż jestem przy kompie. Sytuacje wyjaśniłem, czujnik do końca tygodnia powinien być u Ciebie. Za nieporozumienie PRZEPRASZAM.

Tak na przyszłość, wysłałeś mi gaźnik, którego 5 osób nie potrafiło wyregulować, przez co motorek chodził na nim strasznie nierówno czy nie schodził z obrotów. Przy takim obrocie spraw powinienem Ci wcale nie wysłać tego czujnika. Też czasami zastanów się nad tym co robisz. ; )
PACZU

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 131 razy
Motocykl: GSXR750;RS50;NKD 125
GG: 8060600
Tabilca rejestracyjna: SK - Katowice

Postprzez Maceek16 » 24 lut 2013, o 21:48

Jak wiadomo pocztą polską paczka idzie w uj czasu także się dziw. Paczu na pewno by nie odpierdzielił w ten sposób także to wszystko nieporozumienie na 100%
Pomogłem? Daj podziękowanie/pomógł :D

du-e-pojazdy/aprilia-sx-125-by-maceek16-t1244.html
Obrazek
Obrazek
Maceek16
Prędkość światła
Prędkość światła

Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Motocykl: Apka SX125 Rieju SMX
GG: 5335520

Postprzez Kame977 » 24 lut 2013, o 22:08

Maceek16 napisał(a):Jak wiadomo pocztą polską paczka idzie w uj czasu także się dziw. Paczu na pewno by nie odpierdzielił w ten sposób także to wszystko nieporozumienie na 100%

Za*** podejście do sprawy ... No przecież Moderator - nigdy nie oszukuje, ani się nie myli, no przecież!
Nawet zwykły list na PP nie idzie tygodnia czasu :) ale nie chce się Tu spinać.
PACZU napisał(a):Tak na przyszłość, wysłałeś mi gaźnik, którego 5 osób nie potrafiło wyregulować, przez co motorek chodził na nim strasznie nierówno czy nie schodził z obrotów. Przy takim obrocie spraw powinienem Ci wcale nie wysłać tego czujnika. Też czasami zastanów się nad tym co robisz. ; )

Na razie to go jeszcze nie wysłałes, tak dla ścisłości ;)
Widzisz co Ty wgl piszesz? Bez przesady haha :D Zastanawiać to Ty się powinieneś, pisałeś co innego, robiłes co innego. Ja wysłałem gaźnik na drugi dzień. Nie bd się tu kłócił, bo szkoda czasu. ;)
W takim razie czekam na list :)
Kame977
30km/h
30km/h

Autor tematu

Postprzez PACZU » 24 lut 2013, o 22:16

Kame977 napisał(a):Na razie to go jeszcze nie wysłałes, tak dla ścisłości ;)
Widzisz co Ty wgl piszesz? Bez przesady haha :D Zastanawiać to Ty się powinieneś, pisałeś co innego, robiłes co innego. Ja wysłałem gaźnik na drugi dzień. Nie bd się tu kłócił, bo szkoda czasu. ;)
W takim razie czekam na list :)

Czujnik dałem osobie trzeciej dawno temu, więc byłem pewien, iż został wysłany. A co do gaźnika, to wjebałem tylko kasę w błoto powinienem przyjechać na Twój adres i strzelić Ci nim w pysk.
PACZU

Postprzez Maceek16 » 24 lut 2013, o 23:28

List a paczka to dwie różne rzeczy kiedyś na kask czekałem 2 i pół tygodnia także człowieku nie spinaj się i poczekaj. Paczu jest uczciwy może czasami zjarany ale uczciwy więc się nie sraj i poczekaj aż się sprawa wyjaśni.
Pomogłem? Daj podziękowanie/pomógł :D

du-e-pojazdy/aprilia-sx-125-by-maceek16-t1244.html
Obrazek
Obrazek
Maceek16
Prędkość światła
Prędkość światła

Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Motocykl: Apka SX125 Rieju SMX
GG: 5335520

Postprzez PACZU » 25 lut 2013, o 14:27

Zawiniłem ja i przyznaje się do tego, nie będę już wnikał kto dokładnie z mojej strony. Zauważ, że w tym czasie miałem ferie, no i myślę, że w tym czasie człowiek może mieć nieprzewidziane wyjścia. Co do opinii czy jestem uczciwy, czy nie, lepiej zapytać tych, którym sprzedaje części.

Dziwi mnie jedynie to, że kolega cytując moją wypowiedź nie wspomniał ani słowa o gaźniku. Przy czym zapewniał, iż na 100% będzie sprawny (nie mówię tu o pękniętym wieczku).
PACZU

Postprzez Modzel » 27 lut 2013, o 16:38

Kame977 napisał(a):Za*** podejście do sprawy ... No przecież Moderator - nigdy nie oszukuje, ani się nie myli, no przecież!
Kolego, to nie Mieloch :P.
Obrazek
Modzel
70km/h
70km/h

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Motocykl: Aprilia RS50 GP1
GG: 8695983
Tabilca rejestracyjna: BGR - Grajewo

Postprzez Kame977 » 4 mar 2013, o 21:42

PACZU napisał(a):Nie unikam Cię na gadu, ponieważ mając komunikator na komórce nie zawszę wiem, czy ktoś piszę. To, że jestem "dostępny" czy "zaraz wracam" nie oznacza, iż jestem przy kompie. Sytuacje wyjaśniłem, czujnik do końca tygodnia powinien być u Ciebie. Za nieporozumienie PRZEPRASZAM.

:ugeek:
Poniedziałek - chyba mi listonosza porwali, bo nie widziałem go ostatnio z listami ;)
Nie pisałem, że gaźnik jest 100% sprawny, pisałem, że jest kompletny. Działał u poprzedniego właściciela w Tzrce bardzo dobrze, a sam go nie zdążyłem użytkować. Nie chce mi się Tutaj więcej spamować, bo to nie ma sensu, świadczy to tylko o inteligencji ...
Także, bara bara, czekam na czujniczek i ten cały "spór" można zamknąć, jak mi on przyjdzie wgl. :P
Kame977
30km/h
30km/h

Autor tematu

Powrót do Nieuczciwi sprzedawcy