• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Uwaga: Pyptek vel baro09200 vel SylwuniaS6 itd...

Zostałeś oszukany na aukcji, lub forum? Przelałeś pieniądze a słuch po sprzedającym zaginął? Pisz tu.
Regulamin działu
W tym dziale piszemy o oszustach i cwaniakach z allegro, forum i podobnych serwisów. Wypowiedzi bez uzasadnienia będą na od razu kasowane!! Każdy wpis musi być dokładnie opisany. Pamiętaj, skoro ty dałeś się oszukać może to może zaoszczędzisz nerwów innym.
  • Reklama
Zakładając nowy temat napisz dokładnie o co chodzi w tytule wątku, zabronione jest zakładanie tematów w stylu "pomocy", "prośba".

Postprzez Krystian » 17 cze 2013, o 13:58

Witam,

Ostrzegam przed użytkownikiem Pyptek naszego forum, który chciał wcisnąć mi rzekomo tarcze Tec Racing Kevlar a wnioskując po fotkach chciał sprzedać swój stary komplet a Kevlary pewnie siedzą w jego moto. Wysłał mi na maila zdjęcia 4 tarcz, przekładek i sprężyn (Teców w komplecie jest 5) ogólnie gołym okiem widać, że to nie są tarcze firmy Tec.

Zdjęcia jakie zostały mi wysłane:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tak wyglądają oryginalne Kevlary z Teca:
Obrazek

Kontakt do oszusta:
Bartosz Malanowski
GG: 1369294
Mail: baro22@op.pl

Jeśli ktoś jest zainteresowany mam jego dokładne dane (Adres, etc.), wnioskując po mailu jest to już ta sama osoba, która tutaj oszukała kilka osób więc proszę administracje o odpowiednia interwencje bo dzieje się to nagminnie, ja na szczęście nie dałem się zrobić w ch**a ale przestrzegam innych przed interesami z tym dzieciakiem. Nawiasem, nie mieszka ktoś w okolicach Sierpca?

P.S Jeśli macie możliwość, to puśćcie to po innych forach o takiej tematyce bo pewnie nie działa tylko tutaj.
Krystian
10km/h
10km/h

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Motocykl: CPI Smu

Postprzez monster » 11 sie 2013, o 20:04

Dostał bana, ale może jeszcze wracać, jak coś zgłaszać na PW.
monster
Administrator
Administrator

Offline :(

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 136 razy
Motocykl: W oczekiwaniu
GG: 0

Powrót do Nieuczciwi sprzedawcy