• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Problemy z kategorią AM

czyli prawo jazdy i przepisy
  • Reklama
Zakładając nowy temat napisz dokładnie o co chodzi w tytule wątku, zabronione jest zakładanie tematów w stylu "pomocy", "prośba".

Problemy z kategorią AM

Postprzez honda hm » 31 mar 2014, o 15:35

Gdy dzwoniłem do ośrodków szkolenia kierowców w Sieradzu w sprawie o kategorie am. Powiedziano mi że kurs nie jest organizowany bo kursanci nie mają jakiejś pieczątki bo się zmieniły przepisy. Czy ktoś coś wie na ten temat :?:
honda hm
10km/h
10km/h

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Motocykl: HONDA HM CRM 50

Re: Problemy z kategorią AM

Postprzez wozik11 » 31 mar 2014, o 20:17

to spróbuj gdzieś indziej
wozik11
50km/h
50km/h

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Motocykl: Aprilia MX
Tabilca rejestracyjna: KT, KTA - Tarnów

Re: Problemy z kategorią AM

Postprzez honda hm » 2 kwi 2014, o 14:46

Ale we wszystkich szkołach w Sieradzu które prowadzą kurs am tak jest a dalej nie będę jeździł bo jestem z Wielunia
honda hm
10km/h
10km/h

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Motocykl: HONDA HM CRM 50

Problemy z kategorią AM

Postprzez siusiak1000 » 10 kwi 2014, o 16:03

Zapewne mało jest kursantów co robią tą kategorię. U mnie w mieście jeszcze nie widziałem żeby ktoś to prowadził bo potrzeba im moto 50cc i uprawnień. A zysku pewnie nie będą mieli wielkiego bo mało kto na to będzie chodził.
Zapraszam na mój kanał YT KLIK
siusiak1000
30km/h
30km/h

Podziękował : 9 razy
Tabilca rejestracyjna: SJZ - Jastrzębie Zdrój

Problemy z kategorią AM

Postprzez Piotr » 22 kwi 2014, o 20:28

honda hm napisał(a):Gdy dzwoniłem do ośrodków szkolenia kierowców w Sieradzu w sprawie o kategorie am. Powiedziano mi że kurs nie jest organizowany bo kursanci nie mają jakiejś pieczątki bo się zmieniły przepisy. Czy ktoś coś wie na ten temat :?:

Z tą pieczątką to ci chyba zciemniają bo w łódzkim motodromie niema najmniejszych problemów .
Musi się tylko zebrać odpowiednia ilość kandydatów kurs kosztuje 500zł + koszta egzaminów.
W Pabianicach w szkole jazdy "turbo" na ulicy Zamkowej była zimowa promocja jak wykupiłeś kurs wcześniej kosztowało 350 zł.
Obecnie kończą już jazdy.
A do przystąpienia na kurs musisz iść do wydziału komunikacji i wystąpić o numer kandydata na kierowce. Który nadają na poczekaniu Oczywiście jeśli nie jesteś pełnoletni to z 1 rodzicem + 1 zdjęcie i badania lekarskie.

Więc jak następnym razem zadzwonisz do jakiejś szkoły w Sieradzu spytaj się dokładnie o jaka pieczątkę im chodzi bo to jakaś bzdura albo jacyś niekompetentni ludzie ci odpowiadają, albo po prostu cię zbywają.
Piotr
10km/h
10km/h

Podziękował : 1 raz
Motocykl: Yamaha DT 50 AM6

Powrót do Prawo