• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Nauka Stuntu By Piotrek56

• Reklama
Drogi użytkowniku, używaj polskich znaków, stosuj się do zasad interpunkcji i ortografii, nowe zdania rozpoczynaj z dużych liter. Pamiętaj również że od podziękowania służy opcja "podziękuj"

Re: Nauka Stuntu By Piotrek56

Postprzez Nitrox13 » 3 gru 2013, o 19:57

Witam jestem nowy i mam pytanie które mi zadano ale nie znam na nie odpowiedzi.
Jestem właśnie na pierwszych krokach stuntu obecnie MZ TS 150(wygląda niepozornie ale uwierzcie mi daje sobie radę ;)) razem z kolegą stunt ćwiczymy od około 3 tygodni i podczas jednego z treningów przypadkiem zsunąłem się z siedzenia i nogi zawisły mi na asfalcie ale kierownicy nie puściłem i zauważyłem że tak tez się da no i tak zacząłem jeździć z nogami na tylnych stopkach ujechałem z 10/15m i mi brakowało biegu ale z nogami na asfalcie mój obecny rekord to ponad 2,8 km i uwaga na 3 biegu utrzymując 60/70km/h (uwierzcie mi dla żółtodzioba to śmierć w oczach) jadę jak bym siedział na fotelu nie ma większych problemów z przerzuceniem biegu czy puszczenia manetki gazu(nie nasmarowałem jej i chodzi na tyle ciężko że gaz się nie zwinie tylko trzyma tyle ile dam) i sprzęgła a złapanie w miejsce uchwytów kierownicy lub za bak ale to już ryzykowne bo mz w 95% oryginal i nie mam żadnych crash-padów i tego typu pomocy
Tu moje pytanie czy to zalicza się pod stunt czy już nie za bardzo.
Wygląda prze ciekawie ale nurtuje mnie pytanie które mi zadano czy to się w ogóle liczy bo według obecnej wiedzy której szukałem na necie to tak(przednie koło ma być w powietrzu) ale ta wiedza mnie kompletnie nie przekonuje i wciąż staram się na tylnich stopkach no ale wiadomo nie od razu motor zbudowano ;D
Pozdro i przyczepności
Nitrox13

Offline :(

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Motocykl: MZ TS 150
Tabilca rejestracyjna: RPZ - Przeworsk

Nauka Stuntu By Piotrek56

Postprzez patryq » 13 gru 2013, o 23:07

Pokaż jakiś film
patryq
10km/h