• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Malaguti Xtm by Nabru

Tutaj opisujemy sprzęty zarejestrowane na motorower
  • Reklama
Drogi użytkowniku, używaj polskich znaków, stosuj się do zasad interpunkcji i ortografii, nowe zdania rozpoczynaj z dużych liter. Pamiętaj również że od podziękowania służy opcja "podziękuj"

Malaguti Xtm by Nabru

Postprzez Nabru121 » 20 paź 2014, o 20:53

Siemandero, :D
Jestem na tym forum już od 1,5 roku. Jakoś nie miałem czasu nigdy opisać sprzętu, ale zebrałem siły i oto wam ją opisuję. Zakupiłem moją malagę w lipcu 2013 roku. Była w stanie dostatecznym wizualnie ale w mechanicznym było nieźle. Jest ona z 2006 roku i ma przejechane ponad 8054 km. z historii pojazdu wiem że był od użytkowany na jakiś rajdach we Włoszech. Tej zimy będę rozkręcał moto i zobaczę jakie ma wnętrzności ;)

Setup:
Cylinder: top performance 80
Wydech: LeoVince V6
Gaźnik: 16mm, tej zimy bedzie zmiana na 21mm :)
Wał; Nie mam pojęcia, (czy da się jakoś sprawdzić?)
Kierownica: Tommi

i prawię nic więcej nw co ma w sobie :/ . Ogólnie moto się ładnie zabiera, vmax teraz to około 95 km/h, głównie to używam go do jazdy w terenie ;) więc głównie moc a nie vmax. Przełożenia 11/50 (dokładnie nie liczyłem ile ma ta tylnia zębata). Mam sporo planów do malagi, postaram się dodawać na bieżąco info.

Teraz kilka zdj:(sorki za jakość :/)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cylek :D

Obrazek

niestety malowanie nie wchodziło w grę, więc postanowiłem go obklejić :? teraz żałuje tego, ale w planach poniżej coś więcej na ten temat napiszę

Obrazek

Obrazek

Jeszcze zdj. podczas gdy zmieniałem uszczelniacze z przodu :D

Obrazek

Co do planów, tej zimy trochę się pozmienia. Planuje wsadzić gaźnik 21mm, nowy pierścień na tłok bo kompresja jest marna ( 6ba) wypiaskować wydech i zrobić polerkę itp, co do plastików zedrę tą okleinę ( wyblakła, popękała itp), ogólnie plastiki są wyblakłe i nw co z nimi zrobić więc postanowiłem je obklejić. Znalazłem coś takiego jak ,,barwienie plastiku'', pobawię się w to i zobaczymy jaki będzie efekt. link ponizej do barwników
http://www.ebay.co.uk/itm/Rit-Dye-For-F ... 4ac9efd89e

Tak jak pisałem postaram się dawać info na bieżąco. :D
peugeot sv 50 1996r -> Malaguti Xtm 80 2003r -> Ktm exc-f 250 2008r i Gilera Smt 50 2010

Obrazek Obrazek

Kanał Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCWHBhO ... subscriber
Nabru121
70km/h
70km/h

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Motocykl: Ktm Exc-f 250 2008r
Tabilca rejestracyjna: RPZ - Przeworsk

Re: Malaguti Xtm by Nabru

Postprzez arex643 » 24 mar 2015, o 20:02

Jaki v max ? :D
arex643
10km/h
10km/h

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Motocykl: Simson 60/4/3 foreve
Tabilca rejestracyjna: SKL - Kłobuck

Malaguti Xtm by Nabru

Postprzez Nabru121 » 14 kwi 2015, o 14:16

Teraz vmax to 105 km/h z gaźnikiem 21mm ale mam problemy z nim jeszcze, teraz bd brał się za niego wizualnie
peugeot sv 50 1996r -> Malaguti Xtm 80 2003r -> Ktm exc-f 250 2008r i Gilera Smt 50 2010

Obrazek Obrazek

Kanał Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCWHBhO ... subscriber
Nabru121
70km/h
70km/h

Autor tematu
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Motocykl: Ktm Exc-f 250 2008r
Tabilca rejestracyjna: RPZ - Przeworsk