• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Apka MX 03r by Buła

Tutaj opisujemy sprzęty zarejestrowane na motorower
  • Reklama
Zakładając nowy temat napisz dokładnie o co chodzi w tytule wątku, zabronione jest zakładanie tematów w stylu "pomocy", "prośba".

Apka MX 03r by Buła

Postprzez BułaSM » 11 cze 2015, o 22:06

Siemanko witam wszystkich :D Dzisiaj chcę wam przedstawić moją Apkę którą zakupiłem dość nie dawno, miałem przez rok chińczyka, lecz moja radocha z posiadania go skończyła się bardzo szybko, kilka tygodni po jego kupnie wiedziałem że go sprzedam i tak się stało, pośmigałem, popierdziałem nim trochę i poszedł w inne ręce, Na Apkę zbierałem trochę czasu, ale wkońcu pojawiła się w moich rękach, jest sprowadzana z Austrii, 03r, ma 25k przebiegu i licznik działa więc myślę że to w miare realny przebieg, Remont pewnie już przeszła i to nie jeden sądząc nie tylko po tym jak śmiga (12/55 a leci 90km/h+ , z moimi 85kg) Ale też po tym jak wyglądają uszczelki (widać że nie oryglinalne) Aprilia jest aktualnie troche zastana, kupiłem ją na początku maja 15r, i sądzę że przez ostatnie 3 miesiące zrobiła jakieś 50km... dlatego problemy z odpaleniem i jej mniejsze osiągi to póki co chleb powszedni :D póki jej nie rozchulam porządnie, od samego kupna przeszła wiele małych ale cieszących oko modów, od Naklejek na lagi Marzocchi, przez skarpety na lagi, lusterka kończąc na wymianach płynów eksploatacyjnych. Tak więc zadbałem trochę o nią, w najbliższym czasie jeszcze czeka mnie zdjęcie dozownika ponieważ chcę bezstresowo wakacje na niej prześmigać :D a plany co do niej mam grubsze.

Tutaj są wszystkie zdjęcia mojej Aprili
https://www.bikepics.com/members/zjemcimatke/03apr-mx50/

Zapraszam do komentowania :D
BułaSM

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Motocykl: Aprilia MX 03r
Tabilca rejestracyjna: KT, KTA - Tarnów

Apka MX 03r by Buła

Postprzez monster » 13 cze 2015, o 20:28

Szprychy mają ciekawy kolor, o ile to nie fotoszop xD.
monster
Administrator
Administrator

Offline :(

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 136 razy
Motocykl: W oczekiwaniu
GG: 0

Powrót do Motorowery