• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Dziura w przyśpieszeniu Suzuki SMX/Rmx 50

Regulamin działu
tematy związane z tuningiem i modyfikacjami zamieszczamy tu: modyfikacj
  • Reklama
Zakładając nowy temat napisz dokładnie o co chodzi w tytule wątku, zabronione jest zakładanie tematów w stylu "pomocy", "prośba".

Dziura w przyśpieszeniu Suzuki SMX/Rmx 50

Postprzez Jackoboo » 23 lip 2017, o 12:10

Witam. Mam problem z moim Suzuki.
Opiszę cała historię modyfikacji silnika aby lepiej zrozumieć mój problem i nie zadawać dodatkowych pytań w poniżej . A więc motor jest sprowadzony i praktycznie od razu po przyjeździe ściągnąłem głowicę aby sprawdzić stan tłoka i ilość nagaru. Podczas ciagania cylindra nie zauważyłem że tulejki na szpilkach które centrum cylinder zardzewialy. Cały syf wpadł do skrzyni korbowej. Trudno kapitalka.... Wszytkie łożyska zostały zmienione na FAG oprócz na wale od strony sprzęgła. Wchodzi taki z pierścieniem i nie mogłem takiego znaleźć. Więc siedzi tam jakiś polski chyba bez luzu.
Założony został nowy cylinder airsala sport 50 na oryginalnym gaźniku mikuni. Suzi odpaliło bez problemu i ochoczo wkrecało się na obroty (jak na te silniki oczywiście). Lecz po wbiciu jedynki podczas przypieszania na chwilę przed rezonansem pojawia się dziura. Po porostu brak reakcji na manetke. Na jedynce trwa to około 1s, dwójka 3s a na szóstce trzeba już bardzo długo czekać na moc. Zmieniliśmy gaźnik na dellorto phva 17.5 oraz wydech na sportowy yasuni. Dalej to samo. Wczoraj zajrzałem do zaworu membranowego, też wydaje się wporządku. I teraz moje pytanie: Co może być tego przyczyną, bo mi powoli kończą się pomysły?
Z góry die dziękuję na odpowiedź.
Jackoboo

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Motocykl: Rieju MRT 50

Powrót do Pozostałe silniki (derbi, suzuki, kawasaki)