• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Problem z modułem zapłonowym.

tutaj szukamy pomocy w problemach z elektryką
  • Reklama
Drogi użytkowniku, używaj polskich znaków, stosuj się do zasad interpunkcji i ortografii, nowe zdania rozpoczynaj z dużych liter. Pamiętaj również że od podziękowania służy opcja "podziękuj"

Postprzez Pawlitowiec » 12 gru 2016, o 00:32

Witam wszystkich i jako że to mój pierwszy czy drugi post to proszę o wyrozumiałość.A więc przechodząc do sedna sprawy mam problem z dobraniem odpowiedniego modułu zapłonowego(odblokowanego) do tego zapłonu:Obrazek
Kupiłem już 3 moduły i na żadnym silnik nie odpala,na oryginalnym działa bez problemu.Motorower jest marki Solifer STM Supermoto 50,2013r.
Zdjęcie przedstawia wtyczkę do modułu na 6 pin z czego 4 piny zajęte czyli wnioskuję że typ modułu to DC zasilany z aku.
Obrazek
Dodam jeszcze że na tym module http://allegro.pl/modul-zaplonowy-odblo ... E5MWRjMg== sprawdziłem i iskra jest jednak nie odpala.Na fabrycznym module jest napis Sanxin DD,DFE50GY-6 oraz QJ1E40MB-2 czyli oznaczenie Am6.
Może ktoś posiada taki zapłon?Proszę o pomoc
Pawlitowiec

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Dxmin » 12 gru 2016, o 20:33

Dxmin
10km/h
10km/h

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Motocykl: TZR 50
Tabilca rejestracyjna: EKU - Kutno

Re: Problem z modułem zapłonowym.

Postprzez Pawlitowiec » 12 gru 2016, o 22:55

Tyle to ja też wiem.

-- 13 gru 2016, o 19:17 --

Pawlitowiec napisał(a):Tyle to ja też wiem.

Czy posiada ktoś z kolegów lub koleżanek na forum motorower CPI SM z takim zapłonem jak na zdjęciu w pierwszym poście?
Pawlitowiec

Autor tematu

Postprzez jocker99 » 29 mar 2017, o 21:23

Cześć wszystkim ,mam motorower Motobi Missano am6 2012r i jestem w podobnej sytuacji na tym pomarańczowym module DC bodajże z skutera inca , mam iskre ale w złym momęcie , miałem już dwa moduły z keweeya i na obu nie ma iskry, I mam pytanie czy i jak sobie poradziłeś ?
jocker99

Motocykl: am6
Tabilca rejestracyjna: SWD - Wodzisław Śląski

Postprzez kreidler75 » 5 lis 2017, o 11:29

Pawlitowiec napisał(a):Witam wszystkich i jako że to mój pierwszy czy drugi post to proszę o wyrozumiałość.A więc przechodząc do sedna sprawy mam problem z dobraniem odpowiedniego modułu zapłonowego(odblokowanego) do tego zapłonu:Obrazek
Kupiłem już 3 moduły i na żadnym silnik nie odpala,na oryginalnym działa bez problemu.Motorower jest marki Solifer STM Supermoto 50,2013r.
Zdjęcie przedstawia wtyczkę do modułu na 6 pin z czego 4 piny zajęte czyli wnioskuję że typ modułu to DC zasilany z aku.
Obrazek
Dodam jeszcze że na tym module http://allegro.pl/modul-zaplonowy-odblo ... E5MWRjMg== sprawdziłem i iskra jest jednak nie odpala.Na fabrycznym module jest napis Sanxin DD,DFE50GY-6 oraz QJ1E40MB-2 czyli oznaczenie Am6.
Może ktoś posiada taki zapłon?Proszę o pomoc

-- 5 lis 2017, o 11:32 --

Witam jak poradziłeś sobie kolego z tym modułem ja mam Kreidlera supermoto i wszystko jest takie samo także kupiłem kilka i nie chodzi .Jak możesz doradź jaki kupić moduł.
Pozdraiam
kreidler75

Motocykl: kreidler50
Tabilca rejestracyjna: DST - Strzelin

Powrót do Problemy z elektryką