• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Nie odpala

Regulamin działu
tematy związane z tuningiem i modyfikacjami zamieszczamy tu: modyfikacje
  • Reklama
Zakładając nowy temat napisz dokładnie o co chodzi w tytule wątku, zabronione jest zakładanie tematów w stylu "pomocy", "prośba".

Nie odpala

Postprzez Kubasz » 9 lut 2018, o 16:19

Witam, mam problem z Rieju Rs2. Podczas jazdy zgasło i od tamtej pory nawet na chwile nie odpowiedziało. Paliwo dochodzi, iskra jest, kompresja jest, a ono nie odpala. Wymieniłem uszczelniacze, podmieniałem cewkomoduł, wymieniłem świece, przewód, fajke. Wydech czysty, na innym moto śmiga normalnie. Gaźnik czyściłem i sprawdzałem i nic. Lałem już paliwo pod świece, psikałem plakiem w gaźnik i nic. Membrana sprawdzana i jest dobra.Wyczytałem gdzieś, że leje się troche oleju pod świece, żeby zwiększyła się szczelność, robiłem tak i bez rezultatu. Uszczelki pod głowicą jak i pod cylindrem dobre. Przełożyłem nawet cylinder z działającego moto i nawet nie zagadało. Sprawdzałem miernikiem sprawność impulsatora i jest sprawny, klin nie jest ścięty. Brakuje mi już pomysłów i proszę Was o jakieś rady. Dodam, że wał Motoforce Race HQ, gaźnik Dellorto 17,5, wydech Metrakit Pro Race 3. Dziękuję z góry i pozdrawiam!
Kubasz

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Motocykl: Yamaha DT50x

Nie odpala

Postprzez leonekDT » 11 lut 2018, o 18:53

zobacz na elektronikę i podlączenie stacyjki
leonekDT
40km/h
40km/h