• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Malina 90 po portingu/bez + tłok asso/Barikit ??

nie wiesz jakich części użyć np do tuningu ? Pisz tutaj
  • Reklama
Zakładając nowy temat napisz dokładnie o co chodzi w tytule wątku, zabronione jest zakładanie tematów w stylu "pomocy", "prośba".

Malina 90 po portingu/bez + tłok asso/Barikit ??

Postprzez KodiBaryl » 12 lip 2017, o 00:16

Witam panowie kupuje do swojego Rieju MRX malinke, nie wiem jaki zestaw wybrać?
1. Malina 90 po portingu przez jack-motors (poprawione kanały itp) + Tłok barikit (wartość 150zł) i uszczelki topa czy
2. Malina 90 + Tłok asso (wartość 230zł) + uszczelki topa
i oczywiście do któregoś z zestawów zamówie róznież łożysko igiełkowe jakiejś dobrej firmy.
Oraz powiedzcie mi jak to jest z tą malinką, na razie chce polatać na seryjnym wale (za jakiś czas zmienie) i da radę zmontować ten zestawik na seryjnym wale, nie będzie żadnych problemów? będzie dobrze latało, bo coś słyszałem że korbowód za krótki będzie itp?

ZESTAW 1. (MALINA 90 po portingu + BARIKIT: http://www.jackmotors.pl/scooter/cylind ... i-am6-lc-2 )

ZESTAW 2 (Malina 90 bez portingu + ASSO: http://www.smugi.pl/product-pol-13-Cyli ... ances.html )
KodiBaryl

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Motocykl: Rieju mrx
GG: 2152151

Re: Malina 90 po portingu/bez + tłok asso/Barikit ??

Postprzez serdi » 20 lip 2017, o 01:25

szczerze jak nie będziesz go pałował ostro to wał nie jebnie a na dotarciu raczej nie będziesz go pałował wiadomo ze 2-3 razy można a co do wału to jedynie z tego co do korbowodu to tak jak mówiłeś będzie mniejszy skok jak byś dał korbowód z większym skokiem to możesz odczuć lekki wzrost mocy w sumie to możesz sam korbowód wymienić ale to będzie za dużo jebania bo będzie wał trzeba zdemontować co się wiąże z troche dłuższą robotą :D
serdi

Offline :(

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Motocykl: rieju mrx 50

Powrót do Co kupić?