• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Problem z wysprzęglikiem

Regulamin działu
tematy związane z tuningiem i modyfikacjami zamieszczamy tu: modyfikacje
  • Reklama
Drogi użytkowniku, używaj polskich znaków, stosuj się do zasad interpunkcji i ortografii, nowe zdania rozpoczynaj z dużych liter. Pamiętaj również że od podziękowania służy opcja "podziękuj"

Problem z wysprzęglikiem

Postprzez rudy123 » 23 paź 2017, o 07:57

Cześć, jestem nowy na forum więc pragnę się z wszystkimi przywitać :D . Mam problem z moją szósteczką, a dokładniej? Wysprzęglik się podnosi do góry i sprzęgło zaczyna wtedy "później łapać" trzeba więc rączkę/klamkę/zacisk unieść nad kierownicę i jeszcze kawałek pociągnąć, ale jeśli się za mocno pociągnie to wysprzęglik się blokuje. A wtedy sprzęgło jest cały czas wcisnięte i trzeba dosyć stanowczo pociągnąć wysprzęglik, aby się odblokował. Czy to normalne, że przy za dalekim pociagnieciu linki wysprzęglik się blokuje? No i co zrobić żeby tak nie wyłaził? Sprężyna go blokuje, ale wychodzi go kawałek i wtedy pojawia się problem. Bo jak go wcisnę to przez kilka wciśnięć sprzęgło działa normalnie no ale później się znów podnosi i zaczynają się schody. Sorki, że wszystko tak chaotycznie, ale pisane na szybko z telefonu. Mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże :) .
rudy123

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Motocykl: rieju rr am6 50/90

Problem z wysprzęglikiem

Postprzez Nabru121 » 27 paź 2017, o 15:08

Jest to odwieczna wada am6, masz to kawałek histori: może pomoze : post36777.html
peugeot sv 50 1996r -> Malaguti Xtm 80 2003r -> Ktm exc-f 250 2008r i Gilera Smt 50 2010

Obrazek Obrazek

Kanał Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCWHBhO ... subscriber
Nabru121
80km/h
80km/h

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Motocykl: Ktm Exc-f 250 2008r
Tabilca rejestracyjna: RPZ - Przeworsk

Problem z wysprzęglikiem

Postprzez rudy123 » 27 paź 2017, o 17:35

Widziałem to, ale niestety nic mi z tego, bo zdjęcia są nieaktywne.
rudy123

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Motocykl: rieju rr am6 50/90

Powrót do Silniki AM6