• Reklama

PROMOCJA gadżety am6.com.pl
Zobacz przed zadaniem pytania na forum TU
Nasze sprzęty
motocykl(e) miesiąca

Ciagle sie zaciera

Regulamin działu
tematy związane z tuningiem i modyfikacjami zamieszczamy tu: modyfikacje
  • Reklama
Drogi użytkowniku, używaj polskich znaków, stosuj się do zasad interpunkcji i ortografii, nowe zdania rozpoczynaj z dużych liter. Pamiętaj również że od podziękowania służy opcja "podziękuj"

Ciagle sie zaciera

Postprzez Kebabito » 18 kwi 2018, o 13:56

Cześć! Mam tzr i cyl polini 80, ciągle mi się przyciera kiedy chce przetestować v-max albo szybciej pojechać, zazwyczaj to się dzieje jak ja przeciągam po obrotach na każdym biegu i na 6 się przyciera. Zatarłem tak już 2 cylki i 4 tłoki, gaźnik 24 mieszanka nie jest uboga ostatnio nawet dałem większą dysze żeby trochę przylewało profilaktycznie, olej motul 710 1:40, temp płynu 65-70 stopni. Jakieś pomysły? Może być krzywy korowód?
Kebabito

Offline :(

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Motocykl: TZR

Ciagle sie zaciera

Postprzez leonekDT » 18 kwi 2018, o 20:03

hmm ciekawa sprawa też mam polini 80 i tlok po przebiegu 4k też jest lekko przytarty od strony spalinowej parę drobnych rysek robię mieszankę na kastrolu recing mieszanka bogata koncowka tlumnika mokra.Jakby wal byl krzywy zacieral by się po bokach ale korba ma delikatny luz po to by niwelowac wszelkie krzywizny
leonekDT
40km/h
40km/h

Offline :(

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Motocykl: dt50r motorynka50
GG: 15556016

Powrót do Silniki AM6